24gru

DOM NAZARETAŃSKI

DOM NAZARETAŃSKI” w moim domu – modlitwa oczyszczenia.Drodzy Parafianie!Od dzisiaj, w dniu 25. grudnia 2020 r. rozpoczyna się akcja modlitewna stworzenia w naszych domach DOMU NAZARETAŃSKIEGO, która zakończy się 2. lutego 2021 r. w Święto Ofiarowania Pańskiego. Te 40. dni to czas oczyszczenia naszych domów przez pokutę i przebłaganie za grzechy oraz pragnienie, aby ŚWIĘTA RODZINA zstąpiła z całym niebem do naszych domów. W tym celu należy każdego dnia odmówić: Psalm 51 (psalm pokutny za nasze grzechy), 1 dziesiątkę Różańca (w intencji, aby Maryja królowała w naszych domach) oraz Psalm 121 (o poddanie się całkowicie Bożej Opatrzności). Dodatkowo należy w każdy czwartek adorować Najświętszy Sakrament (chociaż przez kilka minut); natomiast w każdy piątek wziąć Krzyż, adorować Go w domu i z szacunkiem ucałować Chrystusowe Rany. Drodzy Parafianie, zachęcamy Was do udziału w tej modlitwie. Dzisiaj, jak chyba nigdy wcześniej rodzina, a także parafia, potrzebują nawrócenia, oczyszczenia i uświęcenia. Możemy w ten prosty sposób ochronić i obronić nasze rodziny i nasze domy, powierzając się Maryi, Niepokalanej Dziewicy i Jezusowi, naszemu Panu. Jako Wasz Proboszcz, a zarazem Ojciec Parafii, podejmę tę modlitwę w intencji naszej Parafii, by łaska Boża nawróciła, oczyściła, uświęciła i obroniła naszą wspólnotę. Amen.Bądź na bieżąco gdziekolwiek jesteś z aplikacją Facebook i polubionym profilem naszej parafii!

Wejdź na nasz profil www.facebook.com/ebojanowskirumia lub kliknij w przycisk obok! To nic nie kosztuje!

Odwiedź nasz profil

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]