15wrz

Po konsekracji naszego Kościoła!

Drodzy Parafianie! Przed tygodniem przeżyliśmy Uroczystości Konsekracji naszego Kościoła i Konsekracji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Była to niezwykła Uroczystość i bardzo wzruszająca! Jako Proboszcz parafii pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej Uroczystości: Paniom i Panom w przygotowaniu kościoła, wysprzątaniu i udekorowaniu; wszystkim Paniom, Paniom i dzieciom, którzy uczestniczyli w liturgii poświęcenia kościoła; Liturgicznej Służbie Ołtarza, czyli wszystkim ministrantom, lektorom i ceremoniarzom; Ks. Piotrowi za pomoc w przygotowaniu Uroczystości; dzieciom „FATIMSKIM”, które niosły korony dla Jezusa i Maryi; osobom odpowiedzialnym za stronę muzyczną Uroczystości: p. M. Ropela, Diakonii Muzycznej i dziecięcej scholii „RUACH”; p. Marianowi, kościelnemu; firmie Hi-Media za przygotowanie plakatów, bannera i ulotek o Uroczystości Konsekracji; wszystkim, którzy modlitwą i ofiarami wsparli przygotowanie Uroczystości Konsekracji Kościoła i Koronacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Wielkie Bóg zapłać Wam wszystkim. Z serca Wam błogo + sławię. Ks. Proboszcz Andrzej Gierczak.

 

 

Bądź na bieżąco gdziekolwiek jesteś z aplikacją Facebook i polubionym profilem naszej parafii!

Wejdź na nasz profil www.facebook.com/ebojanowskirumia lub kliknij w przycisk obok! To nic nie kosztuje!

Odwiedź nasz profil

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]